| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti despre Regatul Unit (Anglia, Scoția), Irlanda si Norvegia merita sa locuiesti si sa muncești in țările enumerate? DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru mine nu merita... dar poate pentru tine da

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cred ca e f bine la ei. Regina a imbatranit acolo, nu emigreaza.

| Xaya a răspuns:

Sincer, tu alegi unde vrei sa locuiesti. Vreau sa spun ca Regatul Unit este un loc unde sunt multe locuri de munca, destul de usor de trait in Anglia (presupun ca daca vrei sa pleci undeva stii si tu engleza), dar vreau sa spun ca in locul tau as merge in Anglia, dar as avea grija (de curand englezii au ceva cu romanii). Sper ca te-am ajutat! laughing)