| anonim_4396 a întrebat:

Eu vreau sa dau anul acesta la academia navala Mircea cel Batran la sectia militara
La profil navigatie, hidrografie si echipamente navale unde sunt cele mai multe locuri 50...
La admitere ma descurc aproape la toate..la sport ma descurc..la proba psihologica si la proba scrisa engleza fac si de nota 10.
Problema e la mate! Eu am facut m2 in liceu si nu ma descurc sa fac nota mai mare de 6!
Credeti ca se bat multi pe locuri aici?
Sa spuna cine stie.
Am vreo sansa sa intru?

1 răspuns:
| NelsonM a răspuns:

Nu ai sanse aici vin minti sclipitoare si eu stiu ce zic happy