| fearlessss a întrebat:

Imi dati si mie va rog subiecte de engleza si barem, cele date la bilingv(la sf clasei a 8 a ) in anii trecuti(2013, 2012) si modele pentru 2014? Fundaa

2 răspunsuri:
| mabell23 a răspuns:

Eu zic ca e mai bine sa vorbesti cu profesoara ta de engleza si te va sfatui ea ce sa faci

| fearlessss explică (pentru mabell23):

Nu o intreb pe profa de engleza pentru ca nu o suport(asa cun din pacate nu suport nici engleza, dar incerc sa o invat pentru ca trebuie.)daca stii vreun site ti as fi recunoscator..mersi oricum