| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie care este programul si salariul unui agent de vanzari? Funditawinking

Răspuns Câştigător
| AndrewLeed a răspuns:

De obicei salariul pentru un agent de vanzari difera de la o luna la alta, in functie de numarul de contracte incheiate cu firmele la care faci livrarile. La fiecare contract incheiat primesti un procent, pe langa salariul fix, cel care il stabilesti cu angajatorul. Programul de lucru difera si acesta tot in functie de cate firme ai pe lista de livrari. Programul ti-l faci singur/a, in functie de cum au nevoie firmele sa le livrezi marfa. Nu e munca foarte multa si e ok ca iti poti face programul cum doresti.