| oNNeRuNN a întrebat:

Peste un an trec a9a și inca nu m-am hotarat la ce liceu voi da...m-am gandit la liceul militar cel din Campulung moldovenesc dar ideea e ca nu stiu cum e... daca ar putea cineva sa imi explice cam totulhappy
Funda!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cea mai buna explicatie o gasesti pe site-ul oficial, la Admiterea 2014, cred ca si anul viitor o sa fie cam la fel.

| Sadop a răspuns:

Daca cauti cu atentie la raspunsurile date de minr vei gasi cateva raspunsuri care iti vor fi de mare folos. Doar citeste si cauta-le cu atentie.
Nu pot sa iti trimit link-ul.
Daca mai ai intrebari le astept.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Proba fizica eliminatorie.
Regimul e cam de cantonament... deci baga aia disciplina in tine. Daca reusesti si termini, oportunitati sunt. Partea buna cu liceele militare e ca iti plateste statul cam tot de ce ai nevoie.