| Predator30 a întrebat:

Poate ma ajutati voi ca eu ma cam chinui de o vreme si nu prea reusesc... Vreau sa lucrez si eu ceva part time in Timisoara am 18 ani dar inca sunt la liceu pana in vara puteti sa imi spuneti cateva firme la care as putea sa ma angajez partime? Va multumesc anticipat si dau funda+vot si cea mai mare rasplata este ca o sa ajut si eu persoana respectiva cu tot ce are nevoie, cu tot ce pot si va avea toate respectele mele daca reusesc sa ma angajez la firma pe care mi-a propuso.

Răspuns Câştigător
| sergiubuta a răspuns:

Incearca sa te interesezi de locuri de munca la fabricile de acolo poate iti gasesti ceva de munca la care te pricepi noroc

| Predator30 explică (pentru sergiubuta):

Mersi mult, am incercat si asta ce mi-ai spus tu dar majoritatea imi spuneau ca vor sa lucrez full time nu part time, cam greu se gaseste part time si eu asta as vrea ca mai am si scoala pe langa ...mersi oricum

1 răspuns: