| Vickyy a întrebat:

Bună TPU!
Sunt elevă în clasa a8-a şi intenţionez ca după ce termin cu examenele, să îmi iau un part-time job, dar să fie ceva pe calculator.
Ce site-uri şi ce joburi îmi recomandaţi, în afară de ce am menţionat?

3 răspunsuri:
| gabriela10 a răspuns:

Buna!
Cred ca ai auzit de Oriflame,Avon,Yves Rocher.

Poti deveni reprezentant, numai ca trebuie sa ai ceva comanda, sa ai cliente sa cumpere produsele de la tine sa-ti iasa si tie ceva banuti(eu sunt la Oriflame). Poti deveni reprezentant pe numele parintilor sau pe numele tau cand implinesti 16 ani.

Si in legatura cu jobul pe calculator cred ca ar trebui sa ai destule cunostinte, sa stii sa faci tot felul de chestii pe calculatorthinking
Nu cred ca pana in clasa a 8 a ai facut cine stie ce informatica, sau ma insel?

| gfy a răspuns:

Buna! Poti incerca pe http://freshjobs.info/lista-joburi/

Poate gasesti ceva pentru. tine :).

| Ira4ka a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu ((((