| Catalyna306 a întrebat:

sunt in clasa a 12-a si sunt foarte indecisa unde voi aplica la facultate mai departe. Voi ce spuneti? Facultatea de medicina dentara sau cea de medicina veterinata? si stici cumva daca la cea de veterinara din bucuresti se intra cu dosar sau pe baza de examen?

2 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Desigur ca se da examen.m`ai facut curioasa, o sa ma uit imediat.
oricum 100% se da, n-are cum

| Nicoleta1621 a răspuns:

La facultatea de medicina veterinara e mai frumoasa decat cea de medicina dentara si mai usoara dupa parerea mea, nu cred ca trebuie sa dai examen.sunt un numar de locuri si depinde de medie.si se intra cu medie maricica daca vrei la fara plata, bafta