| Lapadat_Beniamin_1998 a întrebat:

La facultatea de medicină veterinară din Timişoara se dă examen de admitere sau se intră pe bază de dosar; şi care a fost ultima medie la buget?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Examen, normal. La niciun fel de medicina nu se intra cu dosar.
Ultima medie la buget o gasesti pe site-ul facultatii si oricum e degeaba sa o urmaresti fiidnca in fiecare an depinde de ce candidati se inscriu.

| DaviDMagnificul a răspuns:

Se da exament, asta fiind ceva normal, si restul la intrebare nu mai stiu tongue