| Costitzu a întrebat:

Sunt la profilul Turism si alimentatie.Sunt 3 clase.Eu as vrea sa ma axez pe Turism. din cate ni s.au spus facem practica doar pe alimentatie.adica in bucatarie. Dar Turismul unde il lasa? Doar se numeste Turism si Alimentatie. Vreau raspunsuri.Va roog.

3 răspunsuri:
| iZzZ a răspuns:

Se numeste turism si alimentatie dar, ce practica ai vrea sa faci in Turism? Sa mergi in excursii, sa o vezi pe Udrea?

| Costitzu explică:

Pai turismul cum o sa-l fac? ce o sa fac? Nu vreau sa ma fac bucatar.

| breaz a răspuns:

Daca esti din alba da-mi un PM cu id tau si iti explic eu.