| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! Știe cineva un liceu de arte din Los Angeles? Dua funda happy

66 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Google este cel mai bun.

| Flavianadx a răspuns:

Cauta si tu pe google maps ce mare lucru

| Eisenheim a răspuns:

Oare americanii știu vreun aprozar în râpa seacă? laughing Cum să știm noi de aici liceu de arte in LA? laughing

| johnnny123 a răspuns:

Ai facut tot restul aranjamentelor pentru mutarea in SUA si a mai ramas doar sa-ti alegi liceul din Los Angeles? Si vrei sa-ti alegi liceul pe baza recomandarilor unor oameni de pe un site romanesc care nu stiu absolut nimic despre liceele din Los Angeles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fără 2-3 milioane de dolari în cont nu ai ce căuta în LA.

| RobertMoon a răspuns:

Noi nu stim daca este la noi in oras si ne intrebi de LA.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă știe, ce o să faci cu răspunsul? Nu ai cum să ajungi acolo.
Pe situl ambasadei USA sunt programe de schimburi de elevi de liceu, vezi acolo ce șanse ai să faci un an de liceu în USA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul agricol ce are, iti sta in gat?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oare cati oameni de pe TPU locuiesc in LA?

| Lukasssz a răspuns:

"L.A",de unde vrei sa stim noi, plus acolo tot este scump (de la case, chirie, traiul de zi cu zi), eu zic sa faci liceul frumusel in Romania si daca vrei sa te muti o poti face dupa facultate.

| Denisaaa08 explică (pentru anonim_4396):

Da. Nu înțeleg care e treaba ta. Eu vreau sa ajung cineva in viața, nu agricultor.

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Ce zici tu cu ce zic eu e o diferența. Eu îmi permit! Și nu înțeleg dc mai comentați dacă nu știți! Nu mai dormiți la noapte bine sau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Denisaaa08):

Nu impresionezi pe nimeni cu troll-ul asta ieftin si oricum nimeni nu te crede papusa laughing

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Nimeni nu te crede soro, pui intrebari doar ca sa te aflii in treaba, plus daca tot "iti permiti" de ce nu ai facut generala acolo, hmm?

| Lukasssz a răspuns:

Soro de cand zici "ca vrei sa canti" am obosit, ai facut toate demersurile,ai cumparat casa, ai vorbit cu parintii tai, ai talent, ai ureche muzicala, ai pile sau ai pus intrebarea asta doar ca sa te aflii in treaba?

| Lukasssz a răspuns:

Gata ma, o sa îl conving pe administrator sa schimbe numele acestui site :"Toti pentru romanii de la tara care se spala la lighian si vor sa ajunga in L.A"

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Pt ca atunci nu ma gândeam la asta. Dar na, invidioșii așa fac!

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

In primul rând, nu ma spăl la lighean! In al doilea rând, stau la vila! In al treilea rând, mama e femeie de afaceri. Așa ca SHUT THE F*CK UP! Pwp!

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Da!

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

"Femeie de afaceri", si tactu ii pestele maicatii nu?

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Mda si eu sunt al doilea fiu al lui Țiriac

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

In primul rand daca iti vinzi tot ce ai aici nu vei rezista mai mult de 2 luni in L.a.

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Cine a zis ca vând?

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Invidia e păcat mare. Lasă măcar invidia de Paste!

| Lukasssz a răspuns:

Awww copila imatura de 13 ani e nervoasă? Fata mea tu esti mancatoarea de cct aici si faci troll pe site-ul acesta, du-te dracu unde o sa vezi tu cu ochii, cu mamitica aia a ta "Femeie de afacere "

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Ce invidie pe ceva ce nu există?

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Dacă "mami tau" e femeie de afaceri eu sunt frate cu Justin Bieber si tatăl meu e Țiriac.

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Ba! Ești penibil și prost in același timp! Nu, nu fac troll, dacă atâta minte ai sa crezi ca fac troll, îți plătesc eu psihiatrul, doar zi-mi când. Și, văd ce fel de om jegos ești, când înjuri de Paști! Puteai totuși sa te apți, dar na, nu prea te duce capul! PS: du-te tu ca e mai aproape de tine