| lixu16 a întrebat:

Buna tuturor!
Cine imi spune si mie o firma serioasa de recrutare pentru munca in strainatate cu care pot pleca sigur si fara tzepe? Nu conteaza orasul doar sa fie o firma serioasa daca se poate fara commission in tara, dar se poate si cu commission dar sa fie de incredere. Multumesc anticipat.
PS Am cautat si pe google si sunt dor tzepe numai comisioane nejustificate si fara argumente.
Sper ca prin sfaturile voastre sa gasesc o firma de incredere!

1 răspuns:
| Andrei22m a răspuns:

Sper sa nu te dezamagesc si sa primesti si raspunsuri mai bune...Eu am o mama plecata in Irlanda si asta caut si eu. Din pacate nici pe okazii.ro daca ai cauta nu cred ca ai sanse sa dai de una care sa fie serioasa