| benga94 a întrebat:

Salut, ce stiti de firma tellus din Brasov?
Sunt in cautare de o firma de recrutare pentru munca in strainatate. Vreau ceva cat de cat sigur fara comisioane. Care stiti ceva sigur, spuneti-mi.

1 răspuns:
| MarcuEmma1983 a răspuns:

Ai grija in general sa fie o firma care respecta normele in ceea ce priveste protectia muncii. Pentru ca se pot intampla accidente si trebuie sa te asiguri ca firma e serioasa si are astfel de servicii de protectia muncii: http://www.vasfebco.ro/ssm-23

Succes!