| Lalysuka a întrebat:

Va mai deranjez cu o intrebare. Cat castiga un actor incepator?
Si cum poate intra in lumea actoriei? happy

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

Foarte putin.Chiar putin sad Vreo 7 milioane, si sa nu mai pomenim de cate ore stai la teatru, repeti, etc.In filme e altcvea, depinde de ce rol ai, depinde de film.Acolo se castiga mult mai bine.In lumea actoriei intri daca esti bun si ai talent.Mergi pe la cursuri de teatru, joci in piese de teatru, si lumea te observa daca ai talent.Iar in filme, dai castinguri peste castinguri pana iei unul. Daca vrei sa ajungi o actrita chiar celebra dai casting la Hollywood dar acolo vin vreo 10.000 de persoane si se lupta pentru un rol deci trebuie sa fii chiar bun.laughingSi eu vreau sa ajung actrita, deci de abia astepthappy Succes.

1 răspuns:
| mata22 a răspuns:

Ce actor, de teatru, de stand-up comedy, de film?