| Abby2003 a întrebat:

Buna, voiam sa va intreb credeti ca a fi tatuator e o meserie de viitor si cat de cautate sunt tatuajele in Romania?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Tine doar de cât de bun ești. Dacă faci tatuaje reușite și îți creezi un nume in domeniul asta automat vei câștiga mulți bani. In România sunt destul de căutate, nu ca in străinătate dar in viitor industria asta se va dezvolta foarte mult.

| darkhell217 a răspuns:

Depinde cat de bun esti

| RAY a răspuns:

Cred ca da, eu am cunoscut pe cineva care facea tatuaje si castiga foarte bine

| chazz a răspuns:

Da, este. mai ales ca te poti promova pe Youtube, Facebook, Instagram etc.
sau in afara si acolo faci si mai mult

| olga13surugiu a răspuns:

Nu e vorba de ce cred alții ocupate de aceasta meserie dacă îți place. Și tatuajele sunt mai mult căutate peste hotare deoarece aici toți vor arata cu degetul la tine dar acolo tuturor le este indiferent deoarece fiecare are alegerea și părerea proprie ( mă refer mai mult la America)

| G2G a răspuns:

In Romania nu prea dar in strainatate da. In tari ca Statele Unite, UK sau Germania tatuatorii se platesc destul de bine. Daca tu chiar vrei sa faci tatuaje de ce nu