| D4rkSapphire a întrebat:

Vreau sa dau la liceul militar din campulung. Doar ca am aflat ca trebuie sa dau 2 probe sportive. Una de alergare de rezistenta si una cu obstacole. As vrea sa stiu in ce consta proba cu obstacolele si as mai vrea sa stiu daca viza medicala trebuie sa o platesc eu. Dar drumul pana la Iasi? Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| alexandruth a răspuns:

In primul rand e vizita medicala si costa mult timp si bani... Si eu am vrut si iti spun ca nu se merita, vei vedea mai incolo.

| Junero a răspuns (pentru alexandruth):

Nope,eu am scos viza medicala for free, si eu consider ca merita

| alexandruth a răspuns (pentru Junero):

Misto. Probele sportive sunt destul de grele, dar daca te descurci si consideri ca libertatea nu este o problema si inveti bine, iti urez bafta. happy

| Junero a răspuns:

Eu tocmai m-am intors de la campu lung, ti-ai depus dosarul? daca da... ar trebui sa fi chemata pana pe 15 mai, daca nu, poate mai incerci la anul, s-a dus termenu limita pentru dosare, eu am dat probele, poti sa trimiti o cerere pentru liceul militar daca ai intre 14-16 ani ( impliniti ) adica, daca esti a 8-a si ai 14 si vrei sa dai la anul poti, dar pregateste-te, daca vrei iti spun in ce consta traseul