| martin3000 a întrebat:

Buna vreau sa ma angajez in armata ca voluntar soldat gradat voluntar de ce am nevoie cate clase imi trebuie! dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| stpu a răspuns:

Uite aici toate informatiile necesare: http://www.mapn.ro/recrutare/sgv1.php
De asemenea pe site gasesti toate informatiile si in legatura cu alte categorii: subofiteri, ofiteri, rezervisti.

1 răspuns:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

De niciuna ca te invata acolo da va fi dureros ca te pune fara mila sa faci exercitii e greu.Bft