| AdrianaDaniela21 a întrebat:

Vreau să știu dacă există un liceu în Ploiești de actorie. Am trăit cu impresia că liceul Carmen Sylva are secțiune de actorie, dar aparent m-am înșelat. Dacă nu există, doresc un sfat. Aș vrea neapărat să urmez un liceu, apoi o facultate în acest domeniu. Și aș vrea să fie în Ploiești, orașul meu, nu sunt sigură că ai mei m-ar lăsa la București.

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Nu stiu sa existe facultate de teatru si actorie in Ploiesti, uite ce am gasit pentru tine, poate te ajuta : http://ph-online.ro/......-ce-tarife