| bogdan9g a întrebat:

Buna ziua!
Am primit o oferta cu un loc de munca in Spania in agriculura si am banuieli in privinta seriozitatii acestei oferte. VA arat oferta si va rog sa va dati si voi cu parerea.

Contractele de munca sunt pe o perioada de 6 luni de zile incepand cu data de 7.04. 2013. Inscrierile au loc in perioada 22.03 pana in 29.03 2013 in limita locurilor disponibile (locuri 48; 6 echipe/8 persoane)
Pentru inscrieri va rugam sa ne contactati telefonic la numarul (l-am sters eu) de luni pana sambata intre orele 10, 30-15,30.

Conditii de participare : Varsta cuprinsa intre 18-50 ani, apt de munca din punct de vedere medical. Disponibilitate de plecare in data de 7.04. 2013.

COSTURI : Comisionul nostru este in valoare de 110 euro retrasi in a 3-a luna de salarizare.Cazarea este asigurata contra cost, respectiv 75/euro retrasi in fiecare 30 ale lunii.Transportul este asigurat contra cost respectiv 85/euro bani retrasi in 1-a luna de salarizare.

Asigurarea medicala,practica de dosar, ocuparea locului se face prin plata a 45 euro, iar in momentul achitarii se incepe procedura pentru un contract de munca legal pe o perioada determinata de 6 luni.

Va aducem la cunostiinta ca rugam maxima seriozitate din partea dumneavoastra! Tinand cont ca in momentul in care optati pentru inscriere incepem o practica care are anumite costuri, costuri care in cazul in care renuntati la loc nu sunt returnabile.

Va multumim pentru intelegere si va uram multa sanatate si mult succes pe viitor!

1 răspuns:
| Andreiandy11 a răspuns:

Mergeti toti in Spania