| anita93 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de facultate.Am fost la o facultate si am renuntat dupa primul an din cauza unor probleme personale si acum as vrea sa incerc la alta facultate dar nu stiu cum se procedeaza cu ani la buget.Am facut un an la buget si nu stiu daca acum intru tot la buget o sa platesc anul, chiar daca e o facultate cu mai putini ani? si trebuie platit neaparat primul sau pot sa-l platesc pe ultimul? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Retrage-ti frumusel dosarul si acum in vara te poti inscrie fara probleme la alta facultate, dar fara sa te spovedesti nicaieri, si in acest fel totul va decurge normal.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai fost la buget nu mai poti fi primul an tot la buget, abia din anul II si daca o sa indeplinesti conditiile cerute.