| Gabriel1111 a întrebat:

Ceva pareri despre Facultatea Petrol si Gaze din Ploiesti? E ok? Iesi ceva din aceasta facultate daca inveti?
Caminele cum sunt? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Andi2003 a răspuns:

Daca inveti ceva poti iesi.Trebuie sa ai ambitie.Nu conteaza ce facultate ai.Dar eu te-as sfatui sa mergi la Universitatea Bucuresti.E cea mai buna si una dintre cele mai mari din tara.
Daca vrei sa te duci la cea din Ploiesti, poti iesi, inginer, invatator, profesor educator sau ceva in stiinte economice.

| Gabriel1111 explică (pentru Andi2003):

Vreau sa merg la mine petrol si gaze... celelalte nu ma intereseaza din cadrul Universitatii