| Anemona21 a întrebat:

Bună ziua! Dacă ești anul I la medicina dentara în Arad, te poți transfera la generala?

3 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

La București nu-s posibile transferurile, dar colegul bookofknowledge spune ca ar fi posibil la Timișoara.
Deci vezi, depinde de facultate.
Intreaba la secretariatul facultății din Arad.

| bookofknowledge a răspuns:

Am auzit colegi care spun ca ai putea sa te transferi, dar asta am auzit la Timisoara, nu stiu daca se aplica si la Arad, dar parca or zis ca regula se aplica pana in anul 4, dar inca nu sunt sigur de ea, nu prea am vazut tranferuri, dar am auzit de ele.

| bookofknowledge a răspuns:

Oricum nu sunt la dentara, dar transferul am auzit ca ar fi posibil bidirectional.