| Dorin93 a întrebat:

Daca m-am inscris la o facultate la buget la zi, si nu am mers la cursuri decat in prima luna pentru ca am renuntat, pot sa ma duc sa cer carnetul de student si cupoanele de calatorie?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu gandesti cat de putin?
Cum sa mai ceri carnetul de student si cupoane de calatorie daca ai renuntat la calitatea de student?

| Dorin93 explică (pentru Ioandelasal):

Nu am renuntat oficial, nu mi-am retras actele de acolo, ci pur si simplu nu m-am mai dus. Cred ca ar trebui sa le primesc, avand in vedere ca mi-am pierdut dreptul la un an de facultate platita de stat. Nu stiu de ce imi vorbesti asa, am intrebat si eu, ca doar asta e rostul site-ului.