| ovidiu246 a întrebat:

De curand am fost la un interviu pentru un post de Data Entry Specialist pentru firma Recall. Interviul initial mi-a fost luat de o companie de recrutare angajati (intermediari, adica), interviul a fost si in romana si in engleza, am fost pus sa traduc cateva fraze in romana si un test de scris pe laptop. Rezultate interviului au fost excelente si de atunci astept raspuns, pana azi, cand m-au sunat sa-mi spuna ca sunt programat miercuri la un interviu in engleza cu cei de la Recall.

Vreau sa stiu mai multe despre firma aceasta (exceptand informatiile de pe site-ul lor), vreau sa stiu daca lucreaza cineva sau daca stie ceva mai mult despre aceasta firma (Recall).

Mersi!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ai luat jobul? Cum a fost?