| adelynaa a întrebat:

Buna!
Ieri am aplicat pe un post de ospatar la o terasa pe timp de vara, iar azi m-a sunat si maine mi-a programat interviul.
Fiind primul meu interviu sunt putin derutata la ce ma pot astepta? adica ce intrebari imi va putea spune? imi spune cineva care a trecut prin asa ceva... e doar un post de ospatar nu de manager, ce credeti ca asteapta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Uite ceva care te poate ajuta.
Sursa:http://www.ejobs.ro/......a-interviu

| KodrutZ a răspuns:

In principiu se asteapta sa inghiti un salariu de cacao, posibil si fara forme legale cum trebuie. Sper sa nu se astepte si sa inghiti la propriu, ca mai sint unii cretini care au pretentii indecente de la angajati/e. Asteapta-te eventual si la intrebari gen esti dispusa la program prelungit samd.

| madaLinn999 a răspuns:

Pai daca ai experienta si pe unde ai mai lucrat.