| Anaxarete a întrebat:

Bună ziua!
Doresc ca pe viitor să dau la Liceul Militar.Am citit mai multe articole despre acest liceu dar am o nelămurire mare.Îmi puteți spune materiile exacte ale liceului.
P.S:Nu vreau link-uri sau mai știu eu ce.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"materiile exacte ale liceului P.S:Nu vreau link-uri"

și cu ce te supără llnk-urile? de lene să de deschizi?

Materiile sunt IDENTICE cu cele de la mate-info!

4 răspunsuri:
| Anaxarete explică (pentru sierra1):

Da mi-e lene sa le deschid, ca parcă vouă vă e lene să le scrieți. Oricum mulțummesc pentru ajutor.O zi/seară cat mai plăcută.

| sierra1 a răspuns (pentru Anaxarete):

Baftă

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Anaxarete):

Da, dar tu esti singura si ti-e lene, iar noi trebuie sa raspundem la mai multi lenesi. Sau la tine logica este splendida, dar lipseste cu desavarsire?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Anaxarete):

Se mai face in plus pregatire militara.