| OMEGALIN a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva locuri de munca care sa necesite calatorii? Sau mai ales sa se bazeze in special pe asta.

Răspuns Câştigător
| Miss25JK a răspuns:

Poti sa te angajezi la o firma de recuperari creante, de obicei trimit personalul si in alte orase, pilot, persoana de afaceri, sofer, controlor de bilete in tren, stewardesa daca esti fata.

21 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"iti" in loc de "ati"
"implica " in loc de "amplica "
"stii" in loc de "sti"
"iei" in loc de "ei"

Limba romana facuta cu femeia de serviciu de la scoala?

Sa ma scuze femeile de serviciu, cred ca si cele care spala cele mai jegoase wc uri scriu mai corect.

| Miss25JK a răspuns (pentru suntserios):

Eu zic sa nu ne mai obosim cu astfel de specimene! Nu merita efortul nostru de a raspunde. Uitandu-ma in toate raspunsurile lui observ ca are acelasi comportament in aproximativ fiecare raspuns. Nu avem ce face decat sa ii dam "raporteaza", si sa nu ne mai coboram la mintea lui. Cei mai destepti cedeaza... ( oricum pe net fiecare e mare si tare si smecher )

| suntserios a răspuns (pentru Miss25JK):

Da pe mine ma distreaza. Rar vezi asa un agramat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Looool, esti atat de incult incat nici nu poti sa injuri corect. Nici macar troll nu poti fi.

Se scrie ***.

Si "inputit" se scrie "imputit". Parca in clasa a2a se invata regula asta cu m inainte de b si p. Pentru cine a facut si clasa a2a, aparent pentru unii a fost prea grea.

Sa stii ca nu ma impresionezi daca ma injuri scriind gresit.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru suntserios):

Nici sa injure nu este in stare!
Sper sa fi raportat /sesizat.Pana luni la pranz mai este, ma gandesc ca adminele sa il potoleasca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai inceput bine cu ceva cratime, dar mai insista. Mai pune niste virgule, mai articuleaza vreo cateva cuvinte, mai fa un acord gramatical si usor usor o sa intelegem si noi ca vrei sa ne injuri. Momentan ai impresia ca a calcat pisica pe tastatura cand nu erai tu la pc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa cum zice si celebra melodie "Ma-ta are cratima!"
https://www.youtube.com/watch?v=XlmxNhrJnCE

Scrie si tu macar "mama ta" corect, ca o sa rada de tine prietenii tai cocalari purtatori de ochelari de soare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti un exemplar fabulos. O reala provocare pentru cel mai iscusit profesor de limba romana si cel mai bun indrumator de simt civic si moral. Un individ atat de sumbru incat nu intelegi cele mai fine aluzii, un ins care se complace in mediocritatea injuraturilor repetitive, anoste si eronate atat din punct de vedere gramatical cat si anatomic. Un personaj complexat de societatea care il preseaza sa fie educat si cizelat incat te faci remarcat doar prin singurele activitati la care chibzui ca te pricepi si anume rutina prostului gust si a mediocritatii sociale.

Acum in traducere, ca sa pricepi si tu, esti atat de prost si ma amuza maxim sa imi bat joc de tine.

PS. Daca vrei sa ma faci din cuvinte, incearca ceva mai inteligent, injuraturile nu functioneaza. Nici alea la adresa mea si nici cele la adresa membrilor familiei. La urma urmei nu vad de ce ai vrea sa o freci pe mama? Ai fetish-uri cu femei de varsta a3a?

suntserios
| suntserios a răspuns:

*in seamna cu mine
"ca te injur sau te injur"

serios? nici topic nu mai au frazele tale (topic inseamna ordinea cuvintelor in propozitie)

*si-mi
*imi
*iti
*isi
*comentarii
*sa fii
*nu mai
*n-ai
*cu care

suntserios
| suntserios a răspuns:

*mortii
*te-a
*de ce
*ma-tii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai prostii ave ti in cap, ceva bun nu, pentru călătorii firmele angajeaza gagici.

| Miss25JK a răspuns (pentru anonim_4396):

Cristi, iar ne intercalam in discutii happy Numai doamne vrei sa spui? Posibil sa nu ai dreptate, cei de la EOS KSI ( firma recuperatoare ) angajeaza personal masculin pentru deplasari in afara judetului. Daca omul intreaba ceva, de ce sa nu ii raspundem direct scurt si la obiect? De ce trebuie sa ofensam atat de mult? Ce sa mai zicem? Unii au fetish - uri cu picioare si degete si unghii si altele si nu mai comentamwinking Probabil, need a mistress to cage you bad boy?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Miss25JK):

Seară bună.

| Miss25JK a răspuns:

Cu greu am citit mesajul tau, incorect scris! De ce esti atat de coleric, fara maniere, fara 7 ani de acasa, de fapt poza ta spune totul.

| Miss25JK a răspuns:

Fereasca Dumnezeu laughing.

| OMEGALIN explică:

Doamne ce-o ajuns site-ul asta laughing
Imi place ideea de sofer, dar speram sa gasesc mai multe variante, nu sa isc dispute.
Si ca sofer, care ar fi variantele? Ma refer la zona de munca, remuneratie si alte detalii asemanatoare.

| Miss25JK a răspuns (pentru OMEGALIN):

Sofer de tir, la firme de curierat national - international, restul nu stiu ( zona de munca si remuneratia ) si nu vreau sa iti dau detalii gresite!
Cat despre smecherii de pe aici, nu e vina ta ca s-a iscat o disputa, ei sunt pretutindeni, ca hienele gata sa vaneze.

| OMEGALIN explică (pentru Miss25JK):

Multumesc mult pentru raspuns! happy

| Miss25JK a răspuns (pentru OMEGALIN):

Mersi si eu de funda.

| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

Insotitor de zbor
Pilot
Sofer
Marinar
Ghid turistic
FUNDA?