| ToySolider a întrebat:

Bună ziua. Ma puteți ajuta cu un model de cerere pentru efectuarea de ore suplimentare la servici, ca nu am nici o idee. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Domnule director, (poti scrie si Director, dar eu nu sunt de acord)
Subsemnatua ram pam pam... secretara dactilografa, solicit prelungirea programului de munca cu 2 ore zilnic intrucat nu ma incadrez in cheltuielile personale doar din retributia primita in urma muncii efectuate.
Va multumesc,
ram pam pam.

Roma, 14.11. 2017