| greenrose_9647 a întrebat:

Stie cineva cand se fac inscrierile pentru postliceala de asistent medical? Daca mai stiti ceva despre aceasta postliceala, v-as fi recunoscator.Va multumesc frumos!happy

1 răspuns:
| herbalist a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu mai faci aceasta postliceala pentru ca nu mai este recunoscuta si vei pierde bani si timp degeaba asa ca daca vrei sa devii asistent/a trebuie sa faci facultatea de medicina care dureaza 4 ani.baftathumbs up sper ca te am ajutatwinking