| MihaiTM a întrebat:

Buna ziua TPU. De ceva timp ma gandesc ce meserie sa aleg. Sunt clasa a X a pe profil matematica-informatica imi place chimia, matematica, informatica binisor si fizica nu ma descurc deloc.

3 răspunsuri:
| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Fa-te programator daca te tii tare de TIC

| Frank51 a răspuns:

Nu ai cum sa nu stii fizica daca stii matematica. Informatica din liceu este zero barat, mai ales daca esti la un liceu slab. Sfatul meu este sa te hotarasti singur ce iti place cu adevarat, si sa mergi pe calea aia.

| WhiteLife a răspuns:

Farmacist.