| i am a întrebat:

Nu prea ma descurc la fizica, cu chimia stau...binisor,ador matematica si biologia(la care ma si descurc foarte bine). Ma gandesc sa dau la REAL, profil Stiinte ale naturii. Ce sa fac? Sunt a8a, momentan si nu stiu la ce profil sa dau? Ce ma sfatuiti?

4 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Vezi că informatica e cam o pacoste la matematică-informatică. Eu mai mult m-am dus acolo pentru informatică, dar şi pentru că nu mă atrage biologia... şi la profil uman mă puteam duce, dar acolo e mult prea uşor.thinking

| LiLlYAnNe a răspuns:

Daca adori matematica trebuie sa fie profil Real. Mie imi place romana, istoria, stiinta si voi alege profil Umanist. Tu trebuie sa fii cu profil real, ca fratele meu.winking

| claudica a răspuns:

Eu sunt la stintele naturii s te sfatuiesc sa dai si tu aici caci la acest profil inveti putin din toata si ai mai multe perspective de viitor spre deosebire de mate info de exemplu

| i am explică:

E faza si ca eu nu prea stiu ce sa fac mai departe si fata de altii stau destul de prost la chimie/fizica (putin)ce poti face mai departe la stiinte ale naturii?