| Iionut1234 a întrebat:

Bună ziua, vreau sa dau la academia de politie, sau la penitenciar, scoala de agenti de politie vasile lascăr campina sau la bucurești, sunt la mate-info, imi puteti spune si mie cei care ati dat, cateva părerilaughing? Stiu ca e greu dar na...

1 răspuns:
| Afroditlove a răspuns:

Iti trebuie conditie fizica, evident. De altfel, ai de dat si cateva examene scrise, la engleza si istorie, daca nu ma insel. Daca iti place domeniul, merita cu siguranta sa incerci.