| Franci2 a întrebat:

Bunăă, ma poate ajuta și pe mine cineva?
Caut job de modelling, reclama haine, tot ce tine de haine. Cum a-și putea sa ma înscriu sau sa fac ceva, am încercat pe mai multe site-uri dar nu merge. Ma ajuta cineva? ❤️

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Online nu se poate face nimic, trebuind sa mergi personal la acele agentii de modeling, din orasul tau sau unde este cea maia propiata agentie, sa te inscrii legal, sa platesti vreo 2000-3000 de lei ca esti luat in evidenta si cand au ceva pentru tine, te cauta ei.