| dara_1781 a întrebat:

Unde as putea sa ma inscriu la modelling? sunt din timis.am 15 ani, 1, 67, 52kg.credeti ca am sanse?

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Timisoreanca ce binelaughing
eu am fost la platinium media...nu e nu stiu ce, dar am avut parte de prezentari si la actorie am reusit de asemenea.Aspectul conteaza! Sper sa reusesti...cauta pe net modelling in timisoara, sau firme in tm ce ofera astfel de serviciihappyNoroc

8 răspunsuri:
| SuntUnCartof a răspuns:

Du-te la sediul agentiei MRA chiar si ceid e la next top model au zis ca doar in Bucuresti poti deveni modelwinking
mai cauta informatii, intra pe site-ul celor de la MRA si vezi unde au sediulwinking
Succeswinking
O zi bunahappy

| OanaVlad a răspuns:

Lasa modelingul oh go on o prietena a dat foaaaarte multi bani pe modeling si nu a castigat nimic... mai mult a pierdut laughing

| laurik13 a răspuns:

Pai astia vor fete inalte! peste 1, 73! deci ar trebui sa te inalti!

| KatalinaT a răspuns:

Trebuie sa fii inalta macar 1.70 ca sa te ia... si sa mai slabesti daca vrei sa fii un modeling

| Fericire04 a răspuns:

Fata mea.tra sa ai cu mult peste 1.70happy

| dragosboss97 a răspuns:

Daca esti tu cea din poa aceasta... da ai mari sanse big grin dar sa stii ca in timis si eu sunt din timis. timisoara si am vreo 3 prietene care merg la modelling una e mai. si a avutr sanse
dar iti zic daca o sa fi increzatoare o sa intri in modelling si sa stii ca la undele inca se mai dau,, spaga,, (n-am gasit cuvantul) deci contacteaza-ma pe TPU si o sa iti dau siteurile la mesaje unde sunt mai ieftine si mai bune terog fundita?

| Alexu98 a răspuns:

Cred ca ai sanse dar acum depinde de cat de frumoasa esti, intelegi?

| Allehoran21 a răspuns:

Esti prea mica de inaltime pentru modelling.Este preferabil sa ai peste 1.74, dar te poti prezenta la agentia MRA models din Buc si poti aplica pentru o reclama.Eu sunt model acolo si este cea mai buna agentie din Ro