| munteandaniela a întrebat:

Bunaaaa! Am o intrebare. Dacă termin medicina militară sunt OBLIGATA sa lucrez NUMAI in spitale militare...sau pot sa aleg sa fac rezidentatul si in spitale civile?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba la secretariatul scolii ei stiu conditiile.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Esti obligata sa duci la capat un contract. Pe vremea mea era 9 ani. Nu stiu cum este acum! Am auzit ca ar fi doar 6 ani dar dupa rezidentiat. Nu stiu!

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi unde primesti repartia, fiindca asta inseamna ARMATA, sa executi ce ti se ordona!