| anonim_2270 a întrebat:

Bwna! ce licee din bucuresti credti ca sunt mai libertine? adica poti sa chiulesti,winking profesori de treaba, colegii de treaba.care te lasa sa te machiezi.etc? cei care e in acel liceu un id? love struck funda/

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Crucea de Piatra!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa stii ca e suficient sa postezi o singura data o intrebare. Mai ales cand nici nu e tocmai inteligenta.

| Cherry56 a răspuns:

La sam, fara frecvente, seral sau licee cu medii de 6, acolo de obicei te lasa sa faci ce vrei tongue si liceuri ca medii mari si libertine din cate stiu eu ar fi iorga, blaga, sadoveanu chiar si lazar sau cantemir in unele cazuri laughing

| yoo23 a răspuns:

Nu mai pune aceeasi intrebare de doua ori...si in legatura cu liceele, toate liceele bune, nu te lasa sa te destrabalezi cum vrei tu, du-te la un liceu de media 6 daca vrei tu liceu libertin.

| Pinxiee a răspuns:

Daca vrei liceu libertin si chiul de ce mai mergi la scoala?
Cine te obliga?
La sc mergi sa inveti ca sa ajungi ceva, nu ca sa tragi chiulu` laughing
Stiu ca acum suntem tineri, vrem distractie si cat mai putina scoala... dar daca vrei sa ajungi ceva trebuie` sa inveti.
Inveti pana pe la 25 de ani si dupa aia ai toata viata inainte.

Poti sa ma injuri si sa`mi spui ca nu am dreptate dar mai tarziu o sa realizezi contrarul.

>big grin

| Shatzie a răspuns:

Tu esti, cumva, balbaita? Ca vad ca pui de cate 3-4 ori aceeasi intrebare. Mai scuteste-ne!