| gendermiss a întrebat:

De ceva timp ma pun pe jar deoarece mai sunt cateva luni si eu nu stiu la ce liceu sa intru. Daca puteti sa-mi spuneti unul sau mai multe licee cu medii intre 8 si 7. cu colegi de treaba. profesori. pe unde este si sa fie din bucuresti! FUNDAA

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul teoretic eugen lovinescu e in ghencea

| gendermiss explică:

Titan. salajan.

| cristi_2673 a răspuns:

Nu pot sa iti raspund la intrebare pentru ca nu stiu pe unde sati ca Bucurestiu e farte mare. Spune pe unde stai iar dupa aceea iti garantez ca o sa-ti raspund.