| fatarea191 a întrebat:

Ca sa fi actrita trebuie sa stii si sa canti?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să facă parte din talentul tău.
Pa, pa.

| TheAce a răspuns:

Nu e imperios necesar insa e un atuu, mai ales daca doresti sa fi actrita de teatru (acolo primi care cad interviurile pentru job sunt cei care nu au si valente artistice de acest gen)

NOname
| NOname a răspuns:

Preferabil, dar nu obligatoriu.

| Nolkyz a răspuns:

Da. La admitere la facultate ti se da si o proba in care trebuie sa canti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, desi ar fi un atu in plus. Insa, trebuie sa ai o dictie buna si sa stapinesti BINE limba romana.

| Spaz472 a răspuns:

Nope, nu neaparat.

| Uratu140 a răspuns:

Da,depinde in ce scena esti pusa, sau ce rol esti in alte cuvinte in 90%din cazuri trebuie sa stii.
Dar nu e atat de greu.
Baftahappy

| maria_5586 a răspuns:

Nu neaparathappy