| Bubblesz a întrebat:

Ca sa fi biolog marin ce Profil trebuie sa iti alegi la liceu?
Si ce facultati bune sunt prin stainatate, Italia sau SUA?

Răspuns Câştigător
| Lori_7894 a răspuns:

Profil real-stiintele naturii. daca te duci la alt profil mami si tati tau o sa fie nevoiti sa plateasca MUUULTE ore suplimentare pentru chimie si biologie, deoarece acesta este singurul profil unde se pune baza pe aceste materii.Iti urez mult succes.In privinta facultatilor, chiar nu stiu. FUNDA?

4 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Profil real, dar totusi in timpu liceului trebuie' sa umbli mult prin canale sa analizezi biofauna din wc acest jean jack cousteau care esti tu emo vh1 grunge ca in liceu cosbug de prosti americaaa maaa

Răspuns utilizator avertizat
| Roby06 a răspuns:

Si eu tot biolog marin vreau sa devin...Trebuie sa faci un profil de stiintele naturii iar o facultate buna este ovidius din constanta are ca profil stiinte ale naturii si agricole. Succes! Fundha? :X