| anonim_4396 a întrebat:

Cand credeti ca piata de Resurse Umane din Romania isi va reveni la normal?

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

LA normal din punct de vedere al numarului de recrutari? Pai sa vedem cand iesim din criza si terminam cu somajul abia atunci mai vorbim. In rest...totul ramane la mana celui de sus.

| MisterKat a răspuns:

Posibil, dar nu in scurt timp, tinand cont ca ne aflam in criza financiara... Treaba asta cu criza financiara mi se pare ceva foarte organizat de catre niste persoane puternice in lume...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce, e iesita din normal?

| dcl a răspuns:

IN maxim un an