| IonutSiAtat92 a întrebat:

Credeti ca Romania isi mai reveni vreodata?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu își va reveni căci nu are la ce să revină. Dar va evolua, că nu are încotro.

| PersonajFictiv a răspuns:

Sincer nu stiu, dar stiu ca nu am sa stau sa astept sa isi revina ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa.si revina? Dar ce are?

| florinflorescu a răspuns:

In ce sens? coruptia isi va reveni in momentul in care oamenii vor protesta si se vor revolta. insa am facut un emorm de prost ca am intrat in ue, ceea ce duce la alimente toxice si de proasta calitate dar ieftine, care ne vor omora incet dar sigur. in ue tot hotii ne-au bagat. doar noi cei de rand putem face o schimbare