| tudorboy_8929 a întrebat:

Cand oare se va intoarce jeff hardy in wrestling? EU sper ca repede

Răspuns Câştigător
| danyel_1802 a răspuns:

Cat de curand, asteapta si o sa vezi.

8 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Nu cred ca se va intoarce de curand in wwe din pacatesad, dar il poti vedea in tnahappy si eu sper sa il revad in wwe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a spus danyel asteapta cat de curand si o sa vezi dar eu sper sa se intoarca in wwe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mori tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu

| Alice_2134 a răspuns:

E in TNA crying sper sa vina in wwe dar multi au renuntat la wwe pentru jeff hardy si s-au uitat la tna

| Alice_2134 a răspuns:

Intra pe http://www.wfan.ro/......ptate.html si ai sa vezi raspunsul

| therocktherock383 a răspuns:

Se va intoarce in WWE in anul 2013 la royal rumble si matt hardy se va reuni hardy boyz

| COBRA_8013 a răspuns:

Dar s-a intors! in TNA!