| andrei1121_5687 a întrebat:

Jeff Hardy se intoarce in wwe la royal rumble 2011?

7 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Nu, deocamdata are succes in TNA si NJPW si nu are planuri pentru WWE.

| Marijuana187 a răspuns:

Din pacate nu. e in TNA si are probleme si cu drogurilehappy cel mai probabil va ajunge la inchisoarewinking. vestea era ca se intoarce la royal rumble 2010

| colin16 a răspuns:

Nu din pacate nu se intoarce este doar un zvon, ii este bine in TNA este campion, si daca o sa se intoarca poate peste cativa ani dar nu sunt mari sanse, Triple H o sa se intoarca la Royal Rumble mai mult ca sigur big grin

| AnonymuxX a răspuns:

Jeff Hardy este in TNA si ceva timp de acum inainte nu se va mai intoarce in WWE e sigur

| eu09eu09 a răspuns:

nu a declarat chiar el intru-un interviu Raw ca nu se va mai intoarce

| rocky_2741 a răspuns:

Da eu asa am citit. funda?

| tflkj a răspuns:

Tocmai a pierdut centura mondiala si are meci Duminica asta cu Anderson.
Mai mult ca sigur Triple H se va intoarce.
Si Chris Jericho se va intoarce altfel RR = Fail