| anonim_4396 a întrebat:

Cand se preconizeaza ca piata locurilor de munca nu va mai fi afectata de criza?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu cand preconizeaza economistii, dar eu cred ca in Romania 2015 e primul an la care putem spera.

| EUSIATIT a răspuns:

Buna intrebarea. Si eu astept acest raspuns desi nu am pus intrebarea. DACa stie cineva voi citi raspunsul de la tine sa ma bucur odata cu tine cind va veni ziua cea mare

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Opinia mea este aceea că indiferent de criză, piața locurilor de muncă va fi afectată de acum încolo. Criza afectează inevitabil totul...de la resurse, la comportament, intr-un cuvânt, TOTUL. Nu știu ce am în seara asta, că dintr-o optimistă m-am transformat intr-o pesimistă optimistă...

| smaranta a răspuns:

Imperia, cred ca e ceva in aer...happy