| greenyk a întrebat:

Care ar fi cea mai avantajoasa slujba din toate punctele de vedere? happy

Si frumoasa, si cu bani laughing si mai usoara whistling

happy

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cea mai frumoasa meserie este cea de artist. Sa poti crea, sa dai nastere la ceva ce este admirat de toti. Este un sentiment extraordinar, indiferent de bani si de greutatea ei. Meseria de artist este cea mai grea munca si totodata cea mai frumoasa posibila.

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Daca ai fi baiat si cu credinta in D-zeu ti-as recomanda sa alegi sa fii preot. Chiar e o meserie frumoasa si nobila.Banuiesc insa ca esti fata si ti-as recomanda psihologia.(nu sunt sigura daca e si banoasa!)Trebuie insa sa iubesti oamenii si sa poti empatiza cu ei. Succes in ceea ce vei alege!

nony
| nony a răspuns:

Nici nu ai pretentii. Cea mai frumoasa? thinking Gulgutier - stai pe marginea unui lac, iei o sticla goala, o arunci in apa si asculti cum face : gal gal gal rolling on the floor

| LucAndrei a răspuns:

Arhitectura.in jur de 500-1500 euro pe proiect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea care iti da satisfactie...
Toate sunt frumoase si usoare daca iti place ceea ce faci.

| greenyk explică:

Da nony, daca ars fii platita as face asta. laughing

si ultra48, nu mersi! happy