| aleee07 a întrebat:

Care este slujba cea mai avantajoasa, care aduce cei mai multi bani? Funda. :*

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pai dupa parerea mea,ca barbat,cea mai avantajoasa slujba este cea de sofer pe TIR,pentru ca ramura transporturiilor,este singura care mai merge cat de cat,si poti sa fii sofer de transport marfa international,sau sa prinzi un loc[daca esti bun si cu ceva experienta ], pe comunitatea si acolo, v de salariu poate undeva la 2000 euro,iar ca femeie,cred ca director de banca,stiu o tipa, care este director la o banca si sef de departamament la credite si castiga, undeva la 60 de milioane lei vechi, asta in Bucuresti.
Numai bine!

14 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Deci,fara gluma,pentru o femeie in ziua de astazi, in Romania, cea mai avantajoasa e videochat-ul!

| thealchemist a răspuns:

Politician.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Popă,bagi la bani în buzunar de la enoriaşe şi habotnici de n-ai parte de ei.Plus că mai furi niţel şi din cutia milei, mai molestezi un minor pe ici pe colo, bună viaţă.

| GusWaters a răspuns:

Politician sau curva de lux, care apare la TV.

| oanard174 a răspuns:

Cantaret

| Adryan17 a răspuns:

Sa fi copilul lui Bill Gateswinking

| abcde12345 a răspuns:

Programator / Doctor

| IQ156 a răspuns:

Director la Microsoft.happy

| Pandacorn696 a răspuns:

Detectiv cantaret jucator de football doctor presedinte primar

| coитⁿтρu a răspuns:

Actor
Cantaret
Avocat
Judecator
Designer
?

| MilitaruBianca a răspuns:

Avocat, presidinte, judecator, doctor etc.
P.S.:fundita?

| staly a răspuns:

Manelist,cantaret(nu de manele), videochat

| fitzoshu a răspuns:

Manager!