| Alexnoname a întrebat:

Care credeti ca sunt facultatile la care se intra si cu media 8 la BAC si pe baza de dosar din Bucuresti?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi lista de la linkul :
http://www.studentie.ro/....../index.php

Pentru medii trebuie să accesezi pagina fiecărei facultăţi în parte...

Toate cele bune!

| corbulalbrosu a răspuns:

Facultatea la care se intra in conditiile prezentate de tine sunt cele asa numite "Fabrici de diplome" adica facultati de nici 2 bani, cu garantia ca dupa terminarea "studiilor" vei ingrosa cohorta de someri de lux cu diploma.

| raluk27 a răspuns:

Daca te îngrijoreaza media de la bac, de ce nu dai examen de admitere?