| CarmenMarina a întrebat:

Imi puteti spune si mie care sunt facultatile de jurnalism din Bucuresti la care se intra pe baza de dosar? multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Gur1tza a răspuns:

Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării – Universitatea București,Facultatea de Jurnalism – Universitatea Hyperion, Facultatea de Jurnalism, comunicare şi relaţii publice – Universitatea Spiru Haret, acestea sunt toate facultatile de jurnalism din Bucuresti!

1 răspuns:
| Shottas a răspuns:

Bamboo... Il agati pe Bote si a doua zi prezinti vremea. Restu e apa de ploaie, in facultati de jongleaza profi fara sa ai sansa sa iei un interviu la cucuieti din deal...