| ANDREYandrey1 a întrebat:

Care este bibliografia pentru admiterea la scoala de agenti de politie septimiu muresanu in cluj? pe site nu am gasit. funda

1 răspuns:
| Gradinaru_Catalin_1998 a răspuns:

Pai dupa cum probabil sti si de la scoala de la clasele primare bibliografia este un fel de rezumat adresat unui mare scriitor de cele mai multe cazuri dar si de oameni importanti care au ajutat la binele literaturi...etc.
Bibliografia o cer doar scolile care cer si conditie fizica sau pshihica cum ar fi scolile de politie militare de sporturi acvatice sau de alpinism.
La o scoala de agenti de politie iti va cere sa iti prezinti conditia ta care va trebuie completata astfel:
1) Inaltime (m) :
2) Greutate (kg) :
3) Faci sport (da) (nu) : ( )
4) Prezinti boli fizice sau de handicap? (da) (nu) : ( )
Si cam atatea, sunt cele mai importante restul vor fii niste intrebari logice de care iti vor dea seama daca chiar vr sa mergi pe drumul asta.
Sper ca ti-am fost de folos.
Funda?