| lumy4u a întrebat:

Care este cea mai palpitanta meserie? Funda, astept pareri :* :* :*

7 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Pompier sau medic pe ambulanta

| mixxjim a răspuns:

Pompier, cadru medical smurd

| Tyrr a răspuns:

Alpinism si escalada....nu'i o meserie dar e foarte palpitant!

| qazwsxedcrfv a răspuns:

Oamenii gasesc "palpitantul" in chestii foarte diverse.

Pentru unii e palpitant sa fii alpinist, pentru altii parasutist, scafandru sau broker.

| The3w0que3n a răspuns:

Mie mi-ar placea sa devin notar thinking Castigi mai bine ca si un avocat, si tot ce trebuie sa faci e sa inveti niste amarate de legi si sa termini dreptul laughing.

| Emanuel2k14 a răspuns:

laughing palpitanta in ce sens?
1 ar fi Aviator - Pitol de avioane cu reactie tot timpul adrenalina laughing
2 ar fi sofer de raliu-formula 1 sau MotoGP happy. Depinde persoane si caracter

| fuuuuuuuck a răspuns:

Prostitutia happy